Dostawa

DOSTAWY NA TERENIE POLSKI

Realizacja dostaw firmami    pastedGraphic.png

Orientacyjny czas dostawy
 Maksymalna waga jednej paczki / palety Czas dostawy
Kurier DPD / UPS / DHL / UPS 31 kg 1 – 3 dni
Kurier RABEN / DPD palety i gabaryty 500 kg 2 – 3 dni

Czas dostawy może wydłużyć się z powodów niezależnych od naszej firmy, takich jak na przykład:
– dostawy do niektórych lokalizacji oddalonych od terminali kurierskich,
– w okresach przedświątecznych z powodu dużej ilości przesyłek,
– przy zamówieniu produktów od wielu producentów – dostawy realizowane są z różnych magazynów.
Prosimy uwzględnić wyżej wymienione sytuacje w planach zakupowych. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu potwierdzenia terminu dostawy. Przesyłki gabarytowe – dostawy przekraczające rozmiarem paletę EURO 120x80cm lub wagą 500kg. Koszt dostawy przesyłek ponadgabarytowych zostanie wyliczona indywidualnie. Prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Odbiór osobisty – w siedzibie naszej firmy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 13:00, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub e-mailem +48 24 362 50 90 info@warter.pro

 

Koszt dostawy – paczki do 30kg
Waga Kurier DPD / UPS / DHL / GLS
do 30kg 24 PLN
powyżej 30kg 92 PLN

 

Koszt dostawy – palety oraz przesyłki ponadgabarytowe
Rozmiar Kurier RABEN / DPD /
Palety 120x80cm129 PLN
Gabarytycena dostawy wyliczana indywidualnie

Zamówienia realizujemy:
– od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni wolnych od pracy,
– opłaconych i przyjętych do realizacji do godziny 10:00  w tym samym dniu,Śledzenie losów przesyłki (TRACKING) – w e-mailu potwierdzającym nadanie przesyłki otrzymacie Państwo numer listu przewozowego oraz link do trackingu.Faktura w wersji elektronicznej (plik pdf) znajduje się w załączniku do osobnej wiadomości potwierdzającej nadanie przesyłki.DOSTAWY DO INNYCH KRAJÓW NIŻ POLSKA Realizacja dostaw firmami    pastedGraphic_1.png

Kurier – rodzaj przesyłki
GLS / DPD tylko paczki do 30 kg
RABEN przesyłki od 30 kg do 500 kg dostarczane na paletach EURO
RABEN przesyłki ponadgabarytowe – prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów

Przesyłki gabarytowe – przekraczające rozmiarem paletę EURO 120x80cm lub wagę 500kg. Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny kosztu dostawy.

Orientacyjny czas dostawy – koszt dostawy PLN*
Kraj docelowyCzas dostawyPaczki do 10 kgPaczki do 30 kgPalety EUR 120×80
Austria34959539
Belgia35979489
Bułgaria48999699
Chorwacja56979679
Czechy24959429
Dania35969599
Estonia36979559
Finlandia4119129699
Francja37989659
Grecja52797091799
Hiszpania4119129749
Holandia35969499
Irlandia41191291490
Litwa24959369
Luksemburg35979649
Łotwa25969429
Niemcy24959599
Portugalia4109119829
Rumunia47989769
Słowacja24959429
Słowenia46989579
Szwecja3891091649
Ukraina57999 (max. 20kg)– – –
Węgry35969499
Wielka Brytania46979899
Włochy47989999

* Ceny dotyczą dostaw na kontynencie z wyłączeniem wysp. Nie ma Państwa kraju na liście – prosimy o kontakt z naszą firmą w celu indywidualnej wyceny kosztu dostawy.Wszystkie zamówienia wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Poza granicami Polski NIE MA możliwości realizacji dostaw za pobraniem (COD).

Śledzenie losów przesyłki (TRACKING) – w e-mailu potwierdzającym nadanie przesyłki otrzymacie Państwo numer listu przewozowego oraz link do trackingu.

Faktura w wersji elektronicznej (plik pdf) znajduje się w załączniku do wiadomości potwierdzającej nadanie przesyłki.

Faktura WDT (bez naliczonego podatku VAT) – prosimy o złożenie zamówienia w naszym sklepie a następnie o kontakt z naszą firmą w celu weryfikacji europejskiego numeru VAT (EORI). Po potwierdzeniu ważności Państwa numeru VAT skorygujemy zamówienie do cen netto.